18 Şubat 2017
Yorum Yap
#7830817

Superonline Halledilemeyen Hız Problemi!

Superonline dün bana mail atmış: "Değerli Müşterimiz, kullanmakta olduğunuz Turkcell Superonline ADSL internet hizmetiniz hız alanının %80’ine ulaşmıştır. Hız alanınızın %100'ü tamamlandığında ay sonuna kadar indirme (download) hızınız 3 Mbps, yükleme (upload) hızınız ise 1 Mbps olarak değiştirilecektir. Saygılarımızla, Turkcell Superonline"


Ben 15 gündür 1Mbps'nin üzerine çıkamadım ve problemi bir türlü çözemediniz. Ekipler geliyor binaya kadar sorun yok diyor. Sizin kablonuz da sorun var diyor ki henüz 3 senelik bina. Sonunda teknik servis gönderip benim kablolama baktıracaklarını söylediler. 3 kere ayrı ayrı kişiler taahhüt etti ama henüz teknik servisten arayan soran olmadı. Ben diyorum ki, lütfen benim hızımı 3Mbps yap Superonline, adil kotaya da razı olduk ya da en iyisi cezasız olarak sözleşme feshi istiyorum. Madem hizmet veremiyorsunuz yakamı bırakın.

Onur Onur 277 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Onur27 Şubat 2017

    Sürekli sizin kablolamanızdan kaynaklı problem diye standart mesajı kopyalayıp yapıştırdılar. 3 ay sonunda bir teknik servis elemanı gönderdiler ve problemin altyapıdan kaynaklandığı anlaşıldı. Şimdi de bedelsiz iptal için türlü türlü ali cengiz oyunları yapıyorlar. Önce faks çekin dediler, çektim. 3 gün sonra elimize ulaşmadı mail atın dediler, attım. Şimdi de hala mail ulaşmadı konu başlığına şunu yazın bunu yazın deyip 1 ay daha fatura kesmenin peşindeler. Koskoca Turkcell'in yaptığı uyanıklıklar yetti artık. Turkcell ya da Superonline aboneliği düşünen arkadaşlara tavsiyem hemen o fikirden uzaklaşın. Fatura gelince çatır çatır alırlar ama iş hizmete gelince, biz zaten TTNET altyapısı kullanıyoruz deyip bütün sorumluluğu onlara atarlar. 3 ayda internet geçişimi yaptılar çünkü gelen adam kimliğimin fotoğrafını telefonuyla bulanık çekti diye fazladan 100 TL para ödedim. Bağlandığımdan beri internet hızım 4 mbit/s in üzerini çok az gördü, sürekli kopuyor. Superonline ile yaptığım telefon görüşmelerini fatura etsem ayda en az 10 TL oraya gidiyordur emin olabilirsiniz. Ancak işin en kötü tarafı, sadece telefonla ulaşabildiğin bir sistem, karşında muhatap bulamıyorsun ve kimse işini bilmiyor. Sadece önüne koyulan "3 cümleyi söylüyor, maalesef yapamıyoruz", "Hızlandırmak için not düşüyorum", "Kayıt açıyorum" bir de önünde tek butondan oluşan bir sistem var, basıyor bazı değerler güncelleniyor. Çözüm üretmeyi bırak, probleminin ne olduğunu bile anlamaya çalışan yok, gün içerisinde aldığı 500 çağrıdan birisin onlar için. Sakın, sakın acele karar vermeyin, iyi düşünün derim. Ben pişman oldum şimdi yakamı da kurtaramıyorum.

  • Superonline Temsilcisi18 Şubat 2017

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, aktif bir kayıt mevcuttur. Hızlandırması yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi18 Şubat 2017

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler