15 Mart 2013 #1686986

Superonline Haksız Kota Aşımı!

Daha önce ttnet abonesi iken aylık 4gb kotamın yarısını bile dolduramıyordum. Geçen sene süperonline 24 ay taahhütlü 8 gb fiber internet tarifesine geçtim. İlk bir kaç aydan sonra sürekli kota aşımı meydana gelmeye başladı. Modemimi kapatmama rağmen o günlerde bile kota kullanımı olduğunu gördüm.


Müşteri hizmetlerine bu kota aşımlarının hangi sitelere girilerek gerçekleştiğini öğrenmek istediğimi söyledim ama bunu biz göremiyoruz dediler ve sorunuma çözüm bulmadılar.


Superonline internet hizmetlerinde haksız yere kota aşımı yaptığını düşünüyorum.

Özgür 82 Okunma

Cevaplar

  • Özgür18 Mart 2013

    Superonline standart cevap metnini göndermiş. Bana geri dönüş yapmadılar. Ben kendilerini aradım ve detaylı kullanım bilgilerini yani kota kullanımlarının hangi IP lerden gerçekleştiğini öğrenmek istediğimi söyledim. Bununla ilgili 3 görüşmemin ikisinde bunları tarafıma göndereceklerini söylediler ama son görüşmemde bu bilgiyi veremiyeceklerini onlar ne yazdı ise ona inanmak zorunda olduğumu kibarca belirttiler.

  • Superonline Temsilcisi15 Mart 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön