19 Ekim 2016 #6730984

Superonline Haksız Kazanç Sağladı!

Alt komşumun kablomu kesmesi sonucunda yaklaşık 5 aydır internet hizmeti alamıyorum. Sorunu defalarca yetkililere bildirmeme ve teknik servislerinin gelip keşif yapmalarına rağmen sorun çözüme ulaşmamıştır.
Firmaya 10 gün içersin de ayni sitede başka binaya taşınacağımı nakil yapılmasını ancak hizmet almadığım ayların faturamdan mahsup edilmesini talep ettiğimde, kendilerinden kaynaklanmayan sorun olduğu için iadenin ya da mahsubun olamayacağını belirtmişlerdir.


Sorunun benden de kaynaklanmadığını bilmelerine rağmen 5 aydır da hizmet almadığımı görmelerine rağmen sözleşmemin devam ettiği gerekçesiyle vermediği hizmet bedelini alarak parama el koyan zihniyeti şiddetle kınıyorum.

Korkut 92 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi09 Kasım 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 17.10.2016 15:41’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi19 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön