07 Şubat 2014 #2280844

Superonline Haksız Faturalandırma Yapıyor

Turkcell Superonline Annem adına Bireysel olarak internete başvurduk (Müşteri No: 52***). Aynı hizmeti daha ucuza kurumsal olarak da başvurabileceğimi öğrendim ve bir hafta içinde açılmadan kullanmadan iptal ettirdim. 23.12.2013 aynı gün içerisinde Superonline kurumsala geçtim. Müşteri No: 2322***).


06.02.2014 tarihine kadar bana ibraz edilen faturalar hiçbir ödeme yapmayacağım söylenen faturaya açma kapama bedeli 41,50 TL ödedim. 06.02.2014'ne de iki ayrı fatura daha
36,10 TL - 39,10 TL gelmiştir. Müşteri hizmetleri beni sürekli başka birime aktarıp beni oyalayıp çözüm bulamadılar ve benimde mail adreslerine yaptığım şikayetime bile dönüş olmadı. Satarken taahhüt ettiklerinin arkasında durmayan firma.

Mesut 48 Okunma

Cevaplar

  • Mesut13 Şubat 2014

    Değerlendirme anketini bugüne kadar beklettim belki bir düzelme olur diye fakat beni arayan yetkili kişiler gerekli incelemeler yapılıyor size geri döneceğiz dediler dönen yada bilgilendiren yok.Müşteri memnuniyeti diyorlar alakası yok hizmet almadığım internetin faturasını ödettiler, bugünde faturayı yatırmayın işlem sonunda size bilgi verilecek ondan sonra yatırırsınız dedikleri halde interneti kestiler. Kurumdaki kişiler kendi arasında bile iletişim kuramazken benimle iletişim kurmasını bekliyorum.Telefonla müşteri hizmetleri ayrı konuşuyor, şubelerindeki kişiler ayrı konuşuyor.Dediklerini aynen yapmama rağmen beni mağdur durumda bıraktılar.

  • Superonline Temsilcisi08 Şubat 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön