13 Şubat 2014 #2291636

Superonline Haksız Cihaz Bedeli Alıyor

TTNET abonesi iken, 2 yıl kadar önce Turkcell Superonline'ye geçiş yaptım. 24 ay taahhütlü bir kampanya ile Modem hediyeli olarak. 2 yıllık taahhüt dolduktan sonra TTNET'ten gelen başka bir teklifle tekrar TTNET'e geçiş yaptım. Geçmesine geçtim ama Turkcell Superonline yakamı bırakmadı.


Tarafıma 150 TL cihaz ücreti faturası gönderdi. Müşteri hizmetlerini aradım, yetkili kişi modemin hediye olduğunu, bir yanlışlık olduğunu söyledi. Ertesi gün başka bir yetkili beni arayarak modemi iade etmem gerektiğini yada 150 TL'yi ödemem gerektiğini söyledi. Aksi takdirde yasal faiziyle beraber daha fazla ücret ödeyeceğimi söyledi. Superonline'nin bu yanlışlığı düzeltmesini bekliyorum.

Şükrü 51 Okunma

Cevaplar

  • Şükrü17 Şubat 2014

    TURKCELL SUPERONLİNE nİn müşteri memnuniyeti anlayışı bu mudur? İki yıl taahhütlü modem yanında hediye olarak verilen kampanyadan sonra modem ücreti istemek ne kadar etiktir.Bu dürüstlüğe sığarmı?firmanız neden sözünde durmuyor.Ben modemi iade etmeyi düşünmüyorum.firmanızı bu tutumundan dolayı her türlü basın ve medya yoluyla teşhir edip,ayrıca yasal yollardanda hakkımı sonuna kadar savunacağım.bilginize.

  • Şükrü17 Şubat 2014

    Superonline Firması hala tarafıma olumlu bir cevap vermemiştir.Hiç kimseye Superonline firmasını tavsiye etmeyi düşünmüyorum.Öncelikle taahütlerine sadık değiller.Hediye ettikleri modemden ücret talep ettiler.superonlinenin müşteri memnuniyeti bumu dur?..

  • Superonline Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 12.02.2014 12:43:45 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön