11 Kasım 2014

Superonline Haksız Açma Kapama Ücreti Alıyor.

Telefon ve internet aboneliklerimi Ağustos 2014'de Superonline'a taşıdım. Eylül 2014'de 10 TL'lik bir fatura kesilmiş ancak bu fatura ne posta, ne e-mail, ne de SMS ile tarafıma bildirilmediği için ödenmedi ve bu nedenle hizmetim kesildi. Sonrasında hizmet açma kapama bedeli olarak Ekim 2014 tarihinde 19 TL ücret faturama yansıtılmış.

Tarafıma gönderilmeyen bir faturayı ödemem mümkün olamayacağı için ayrıca bir de 19 TL açma kapama ücreti alınması doğru ve dürüst bir yaklaşım değildir. Alınan bu haksız ücretin tarafıma iade edilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde aboneliğimi rakip firmaya aktarmayı değerlendireceğim. Superonline aboneliğimiz maalesef kötü sürprizler ile başladı.

Evren 124 Okunma

Cevaplar

  • Evren14 Kasım 2014

    Superonline kendi hatası sonucu gerçekleşen soruna bir çözüm getirmemiştir. Müşteri hizmetlerinin tavrı sorun çözmekten uzak, bahaneler üretmekten ibarettir. Superonline faturaların müşteriye ulaştırılması ile ilgili hiç bir sorumluluk almamakta, gelmeyen faturaların sorumluluğunu müşterilerinin sırtına yüklemektedir. Şikayet karşısındaki tavırları açma kapama bedeli gibi haksız bir ücreti almak için fırsat kolladıkları ve ilk faturaları özellikle göndermedikleri yönündeki algımı pekiştirmiştir.

  • Superonline Temsilcisi11 Kasım 2014

    "Müşterimizin fatura detaylarının incelenmesi ve talebi hakkında detayların öğrenilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön