15 Şubat 2013 #1634267

Superonline Habersiz 24 Ay Taahhüt Yaptı!

6 Ay önce 0 850 ile başlayan bir numaradan beni arayarak TTNET aboneliğimin biteceğini, Süperonline'ın bir kampanyasının olduğunu 6 ay boyunca 16 mbps internetten 10 TL ye faydalanabileceğimi, oturduğum bölgede Fiber internet çalışmalarının sürdüğünü, 6 Ay sonra 20 mbps hız ile Fiber internete taahhütsüz geçebileceğim söylendi.


Adsl bağlantısı 6 ay sonra fibere geçiş için aradığımda adresimizde fiber olmadığı ve çalışma yapılmadığı söylendi. Fiber kullanamayacağımı anladığım için adsl hattının kapatılmasını istediğimde taahhütümüzün olduğu söylendi. Taahhütsüz , fiber gelecek diye söylenip yanıltılarak süperonline geçişim yapılmış. Superonline yanıltıp kendi hizmetine taahhütlü geçiş yaptı.

Lütfü 269 Okunma

Cevaplar

  • Lütfü24 Nisan 2013

    Süperonline hizmet merkezine imza taklidi yapılarak 24 aylık taahhüt altına alınmam ile ilgili yapmış olduğum şikayetim Süperonline tarafından sonuçlandırılmamıştır dolayısı ile adalet mekanizması mağdurun yanında ise hakkımı yasal yollardan aramak zorunda kalmış bulunmaktayım. Bu konuda her türlü hukuksal mücadeleye hazırım.

  • Superonline Temsilcisi15 Şubat 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön