20 Eylül 2013 #2021444

Superonline Habersiz 2 Yıl Taahhüt Yapmış!

04. 08. 2012 Tarihinde 8/sınırsız 1 yıl taahhütle Yalın internet bağlattım. Fakat bağlattıktan 2-3 ay ev telefonunu kapatmaya gittiğimde öğrendim ki yalın değil, telefon hattı üzerinden verilmiş. Aylar önce sadece Superonline müşteri hiz. bildirim ve şikayet yaptık.


Sağ olsunlar cevaben; Tamam haklısınız yanlışlık olmuş bunu biz kabul ediyoruz fakat imzalı belgeler var bunun için birşey yapamayız denildi. Bizde her neyse 1 yıl dolunca kapattırırız dedik çekildik işin içinden, Ve dün kapattırmak için aradığımızda acı gerçeği öğrendik.


Taahhütname 2 yıllık olduğunu ve kapattırırsak ayrıca 370 TL bedel ödemem gerektiği söylendi. Durumu Yine izah ettim ve yine hak verdiler fakat yapılacak birşey yok.

Cahit 82 Okunma

Cevaplar

  • Cahit25 Eylül 2013

    Acaba Turkcell-Superonline'da yetkili çalışan birileri var mı .. ? Henüz olumlu yada olumsuz hiçbir dönüş yapılmadı da ..

  • Cahit25 Eylül 2013

    Herhangi bir değerlendirme ve inceleme yapılmadı ki firma değerlendirilmesi bekliyorsunuz !!

  • Superonline Temsilcisi20 Eylül 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön