11 Mayıs 2013 #1791654

Superonline Güya Fiber Ama Adsl Daha Hızlı!

Müşteri numaram: 51977494.
Superonline fiber hız etkisi kampanyasından yararlanarak, kullanmakta olduğum adsl avcı kampanyası yerine evime 25 mbit lik fiber internet bağlattım. İlk 3 ay 50 mbit olarak kullanacağım söylendi. Hem kablolu hem kablosuz yaptığım testlerde hız 10 mbit i geçmiyor.


Bu nasıl fiber internet. Işık hızı diyorsunuz, kaplumbağa hızında. İnternet hızımın bir an önce düzeltimesini talep ediyorum. Kampanyayı satan arkadaş, tahsis ettiğim telefon numarası için aylık 100 dk hediyem olduğunu söyledi. Ancak bu 100 dk da webislem.superonline.net te gözükmüyor. Dakikalarımın webislem de gözükmesini talep ediyorum.

Murat 156 Okunma

Cevaplar

 • Murat14 Mayıs 2013

  50mbit hız görülüyor ama kablolu olarak. Ben bu interneti mutfakta kablolu olarak kullanmak için almadım. Cihazım IEEE 802.11n standardını desteklemesine rağmen görülen hız 25-30 mbit. Kurulumu yapanlar bir sorun olmayacağını söyleyerek kurulumu mutfağa yaptılar. Ancak görüyorum ki sorun var. Fırın televizyon gibi mutfak cihazları frekansı düşürüyor. İnternetimi tam kapasite olarak kullanamıyorum. Yapabilsem kendim modemin yerini değiştireceğim ama fiber kablo standart cat5 kablo gibi değil, uç kısmını sıradan bir insan değiştiremez. Ücretsiz olarak gateway in yan odaya alınmasını talep ediyorum. Zaten fiber kabloyu sorun olursa diye fazla bıraktılar, oldu. Yapacakları sadece yeni uç takmak.

 • Murat14 Mayıs 2013

  Bugün saat 10:30 a randevu veriler, 3 saat oldu ne gelen var ne de arayan, randevu veren arkadaş telefonuna bakmıyor, fiberser telefonlara cevap vermiyor, sırf bu servis için işimden izin aldım, bu kadar rezillik olmaz, imzayı attık ya rahatsınız? Çözüm bekliyorum!

 • Murat12 Mayıs 2013

  Arayan arkadaş 18:30 da tekrar arayıp kontrol edecekti, Ne arayan var ne soran? Hız ara ara 1 mbit e kadar düşüyor.

 • Superonline Temsilcisi12 Mayıs 2013

  Teknik destek birimimiz müşterimiz ile telefonla iletişime geçecek ve gerekli tüm kontrolleri gerçekleştirecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön