21 Ocak 2014

Superonline Geçiş Yaptığıma Pişman Oldum

52242117 no'lu abonenizim, 15.01.2014 tarihinde 59 tl karşılığında; ADSL + Telefon + D-SMART + TurkcellTV kampanyanızı kabul ederek geçiş işlemlerim yapıldı. Bana gönderilen modem ikinci el ve anteni kırık, 6 gündür değişimini talep ediyorum hala elime ulaşmadı. D-Smart aboneliğim hala aktif olmadı (sözleşme sırasında bayi tarafından ses kampanyasından yararlanmak istediğim işaretlenmiş), bunu defalarca dile getirdim.


Mevcut aboneleriniz zaten kampanyalar arasında geçiş yapabiliyor fakat benim geçişimi 6 gündür erteliyorsunuz. Müşteri hizmetlerine defalarca durumu açıklayıp tarafımızdan inceleniyor cevabını duymaktan ve her kişiye tek tek açıklamaktan yoruldum.Geçtiğime bin pişmanım.

Ahmet 136 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet23 Ocak 2014

  Sorun çözmekten, çözüm üretmekten, müşteri memnuniyetsizliğinin had safhada olduğu müşteri hizmetleri = superonline müşteri hizmetleri

 • Ahmet23 Ocak 2014

  Soru ve taleplerimizi müşteri hizmetlerine iletiyorum fakat çözüm almıyoruz. Modem gönderimi ile ilgili defalarca kez aradım, not düştüler hızlandırdılar gönderimi fakat az önce konuştuğum müşteri hizmetlerinden Burak bey, hiç not düşülmediğini şuanda ilk notu kendisinin yazdığını söyledi. Güvenirliliğinizden ve birbiriniz ile olan iletişimden şüphem var. Arada ses kayıtlarını dinlemenizi tavsiye ederim. Sorunum hala çözülmedi. Modem arıza verirse herhalde 1 ay internetsiz kalmaya mahkum kalacağız ama faturayı ödeyeceğiz.

 • Superonline Temsilcisi23 Ocak 2014

  Müşterimiz ile 21.01.2014 12:50:15 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Ahmet22 Ocak 2014

  İstanbula 1 saat uzaklıktayım ve bölgemde superonline bayisi bulunmadığı için modemin teslim edilmesini 1 haftadır bekliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön