30 Mart 2015

Superonline Fiberden Adsl'e Nakilde Yeniden Taahhüt İstiyor!

Yaklaşık 16 aydır Superonline Fiber internet abonesiyim. İkamet değişikliği nedeniyle yeni ikamet adresimizde Turkcell Superonline Fiber internet altyapısı bulunmadığından ve 8 ay daha taahhüdüm bulunduğundan Superonline ADSL tarifelerine geçiş yapmak için başvuruda bulundum. Fakat yetkili kişi ADSL tarifesine geçiş yaparsam yeniden 24 ay taahhüt vermem gerektiğini ve 74 TL Yalın ADSL kullanabileceğimi başka hiçbir tarifeye geçiş yapamayacağımı tarafıma bildirdi.


Turkcell hem kendi eksikliği nedeniyle bulunduğum bölgede Fiber altyapı sağlayamadığı gibi birde yeniden taahhüt istiyor. Taahhüdüm bozulduğu takdirde de 690 TL taahhüt cayma bedeli talep ediliyor. Yetkililer ilgilensin lütfen.

Gökhan 578 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan30 Mart 2015

    Superonline ile yapmış olduğum telefon görüşmesinde tarafıma uygulamanın bu şekilde olduğunu, başka bir yol bulunmadığını belirttiler. Yani Superonline başka hiçbir seçenek ortaya koymadan müşteriyi zor durumda bırakarak yeniden taahhüt vermeye hala zorlamaktadır. Bu durumun peşini bırakmıyorum. Superonline eğer beni yeniden taahhüt vermeye zorluyorsa benim bulunduğum bölgeyede Fiber alt yapı getirmek zorunda. Şikayetim hakkında hiçbir çözüm üretilmemiştir. Aksine başka bir yol bulunmadığını tek çarenin taahhütten caymam olacağını başka yapacak bir şey olmadığını beyan ettiler.

  • Superonline Temsilcisi30 Mart 2015

    "Sizi 30.03.2015 12:13:55’de aradık ancak ulaşamadık. Şikayetiniz ile ilgili detaylı bilgi almak için 0850 222 0 222 arayabilir veya [email protected] mail adresine e-posta gönderebilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

  • Superonline Temsilcisi30 Mart 2015

    Müşterimizin nakil talebi ile ilgili şikayetinin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön