01 Mart 2016

Superonline Fiber Veremedikleri Halde Sözleşmeyi İptal Etmiyor!

Yaklaşık 5 yıldır Superonline fiber internet kullanıyorum. Şimdi taşındığım yerde ise Superonline fiber internet alt yapısı yok. TTNET altyapı kurmuş. Superonline aradım nakil istedim. Baktılar ki burada fiber internet hizmeti veremiyorlar nakil yaparız ama fiber değil ADSL veririz diyorlar.

Bundan 5 yıl önce fiber optik kablo ile hizmet vereceğiz hızımız 50 Mbps olacak dediniz ve abone yaptınız. 5 yıl önce 50 Mbps hizmet alacağım 5 yıl sonra bana yalın ADSL veriyoruz işte iptal edemezsin diyeceksin. Varsa ver hizmetini ben zaten senden vazgeçmek istemiyorum ki. Ama yoksa benim iptal yap ve benden cayma bedeli alma. Bununla zengin olamazsınız, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile zengin olursunuz.

Zafer 32 Okunma

Cevaplar

 • Zafer04 Mart 2016

  Sonuç mu Tıpış Tıpış Ödeyeceksiniz cayma bedelini derler. Biz oraya Fiber İnternet veremiyoruz veremediğimiz parayı sizden istemek yanlış ama yinede siz mecbur bu parayı ödeyeceksiniz derler. Benim görüştüğüm avukatlar ise tüketici hakem heyyeti ve tüketici mahkemesine başvurmamı söylediler. Bu durumda ödemeyeceğimi söylediler.

 • Superonline Temsilcisi04 Mart 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 04.03.2016 16:20’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Zafer03 Mart 2016

  Konu ile ilgili Beni Superonline firmasından arayan olmadı. Hatta beni aradılar fakat abonelik sözü verin size tablet verelim gibi bir konu hakkında konuştular.

 • Superonline Temsilcisi02 Mart 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi 0850 222 0 222 nolu hattan 02.03.2016'da aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

 • Superonline Temsilcisi01 Mart 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön