Superonline Fiber İnternet İçin Başvuru

Ahmet Ahmet18 Eylül 18:18

Daha önce ikamet ettiğim adres fiber altyapılı bir yerdi ve fiber kullanıyordum iki ay önce ADSL olan bir mahalleye taşındım ve bana fiber gelince tekrar fibere geçiş yaparsınız dendi. Fiber geçen hafta geldi ama Superomline müşteri hizmetleri hiçbir şekilde yardımcı olmuyor. İstediğimiz şey basit fiber altyapısı oturduğumuz apartmana geldi ve fibere geçiş yapmak istiyoruz. Bir haftadır günde 5 defa arıyoruz sürekli saçma sapan sorun çıkarıyorlar. Adres yok vs gibi. Nasıl yok adres, şu an oturuyoruz ve mevcut ADSL aboneliğimiz zaten var. Cidden yeter artık ve çözüm istiyoruz.

Gelişme :

3 hafta önce

Oturduğumuz apartmana talebimiz üzerine fiber internet geldi ama bir aydır bir türlü ADSL'den fiber'e geçemiyoruz, aradığımızda fiber görünmüyor diyorlar ama fiber aktif ve var. Aboneliğimiz bir ay kaldı Vodafone'a geçeceğim gerçekten her gün 10 defa aramaktan sıkıldık.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Superonline Logo Superonline 4 hafta önce

Talebinizle ile ilgili sizi aradık ancak ulaşamadık. Abonelik numaranız hakkında her türlü soru ve görüşleriniz için bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

profile-icon Ahmet 18 Eylül 18:25

Teşekkür ederim, bekliyorum.

Superonline Logo Superonline 18 Eylül 18:20

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak size bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 0532 532 0000 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell Superonline

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler