20 Ocak 2014 #2243796

Superonline Fiber İnternet Hızında Sorun Var!

Bana FİBER İNTERNET vaadi ile sattıkları 8 megabit interneti şu an 4 megabit üstü kullanamıyorum. Hattım kaldırmıyor muş. Hatta bulunduğum bölgeye fiber internet hizmeti de veremiyorlar mış. TTNET ile anlaşmaları var mış. TTNET'in fiber altyapı getirdiği bölgeye bu hizmeti veremiyorlar.


Ama bana fiber İnternet uyumlu modemi bu hizmeti vereceğiz vaadi ile sattılar. 4 megabit internete 8 megabit parası vermek de cabası. Üstüne birde modemin parası. Yetkililerden bu problemi çözmelerini istedim ama müşteri temsilcilerinin bu vaadi bana verdikleri her hangi bir kayıta ulaşamadılar. Yalancı konumuna düştüm. Kendi cep telefonlarından arayıp pazarlama yapıyorlar ve sorumluluk almıyorlar.

Serkan 64 Okunma

Cevaplar

  • Serkan28 Ocak 2014

    Şikayetim sonucunda süperonline yetkilileri beni hemen arayıp ilgilendiler. nazik bir dille durumu izah etmeye gayret gösterdiler. teknik destek almam gerekiyormuş ancak önceden de belirttiğim gibi benim hattım 8 megabit desteklemiyor ve sık sık düşme yaşıyorum. bunun dışında çözüme henüz ulaşmamış bir durum var ki o da oluşturduğum şikayet kaydı sonucunda bana geri dönüş yapmışlar ancak kendilerini aradığımda ilgili bir muhatap bulamadım. şu an oluşturmuş olduğum şikayet kaydının sonucunu bilmiyorum. süreç devam ediyor mu onuda bilmiyorum. beni arayıp fiber internet vaadi ile müşteri kazanan süper online yetkilileri neredeler merak ediyorum. bu ülkede dürüst doğru bir anlayışla iş yapabilecek bir internet sağlayıcısı firma mevcut mudur onu da çok merak ediyorum. teşekkürler.

  • Superonline Temsilcisi21 Ocak 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön