13 Mayıs 2013 #1794607

Superonline Fiber İnternet 2 Gündür Kesik!

2 gündür fiber internetim kesik. İşlerimi aksattı bu durum. Müş. Hizmetleri bölgesel bir arıza olduğunu söylüyor ancak ne zaman düzeleceği belli değil diyor. Bu nasıl bir hizmettir? Faturalar otomatik ödemede şakır şakır ödeniyor hiçbir kesinti olmadan? Peki bu hizmetin verilmediği günler hesabımdan düşecek mi? Bu internet ne zaman düzelecek? İlgililere duyurulur..

Kenan 232 Okunma

Cevaplar

 • Kenan10 Şubat 2014

  Son 1 aydır yine kesik müşteri hizmetleri işleminizi yapıyorum deyip 3-4 dk bekletip sonra telefonu kapatıyor.

 • Kenan04 Ekim 2013

  Yine kesiliyor hemde son 1 haftadır sürekli bağlantı gidip geliyor 5dk da bir, buna mukabil müş.hizmetlerini arıyorum hep aynı durum arıza kaydı açıyorlar değişen yok. 2 gün hiç bağlantı yoktu çözüm istiyorum 24 ay taahhütlü aboneyim böyle hizmet olmaz buna hakları yok.

 • Kenan13 Mayıs 2013

  Teknik destek birimi halen iletişime geçmemiştir. Bugün Turkcell Superonline 'nın fiber internet hizmetlerini sunan, Nova Bilişim Hizmetleri firmasını aradım. Nova Bilişim Müşteri Hizmetleri, herhangi bir bölgesel arıza olmadığını bu konuda bilgileri dahi olmadığını söylüyor? Turkcell Superonline Müş. Hizmetleri, Turkcell Superonline'nın bölgesine bakan Nova Bilişim firması bölgesel arıza yok diyor ama Turkcell Superonline Müş. Hizmetleri bölgesel arıza var diyor? Bu ne demektir? Bu durumu izah edebilen varsa buyursun. Yani bugün üçüncü gündür onarım halen sürüyor denilerek, müşterinizi yanıltmış olmuyormusunuz?

 • Superonline Temsilcisi13 Mayıs 2013

  Teknik destek birimimiz müşterimiz ile telefonla iletişime geçecek ve gerekli tüm kontrolleri gerçekleştirecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön