11 Şubat 2015

Superonline Fiber Altyapısı Yokmuş

Haziran ayında D-Smart HD paketi ile 50 Megabit internet aldım. Ocak ayında ise farklı bir şehre taşındım. Taşındığım yere nakil işlemi yapmaya çalışırken o bölgede fiber yok denilerek aynı fatura tutarı karşılığında 8 megabit yalın ADSL teklif edildi.


Ben ise bunu kabul etmedim. Fiber altyapısı ile ilgili araştırırken bulunduğum caddede fiber altyapısının mevcut olduğunu öğrendim. Hatta zemin kattaki banka dahil olmak üzere cadde üzerinde pek çok iş yerinin yararlandığını öğrendim.


Tekrar aradığımda yine yalın ADSL tavsiye ettiler ancak ben fiber yoksa aboneliğimi iptal ettirmek istiyorum dedim. Karşılık olarak 850 küsur TL cayma bedeli istediler. Neye istinaden olduğunun detayını sakladılar.

Mustafa 101 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi03 Mart 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış ve müşterimiz ile 11.02.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize nakil süreci hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi11 Şubat 2015

    Müşterimizin nakil talebi ile ilgili şikayetinin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön