10 Eylül
#12567671

Superonline Fazla Ücret

Park Afyon Turkcell mağazasından Superbox aboneliği başlattım faturamın taahhüdüm olan 1 sene boyunca aylık 100 lira olacağı ve 1 kuruş dahi fazla gelmeyeceği söylendi ve şu an ilk aydan beri 110 lira ödüyorum müşteri temsilcisini aradığımda artı olarak gelen 10 TL'nin vergi olduğunu ve mağaza yetkililerinin yani Turkcell görevlilerinin bunu bana söylemek zorunda olmadığını söylediler bu haksızlık değil de nedir?

Murat Murat 3.304 Okunma 1
Yorum Yap

Cevaplar

  • Murat12 Eylül

    Şimdi uzun uzun cevap yazmaya gerek yok beni kandırdınız mağdur ettiniz başkalarıda bunu bilsin kanmasın kimseye.

  • Superonline Temsilcisi12 Eylül

    Değerli Müşterimiz, İlgili ücret “Telekomünikasyon Hizmeti” için yasal olarak ödemesi zorunlu olan bir tutardır. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurulu kararı gereğince 2019 yılı için 27,86 TL (2018 yılı için bu tutar 22,52TL'dir) olarak belirlenmiştir. Turkcell bu ücreti aboneleri adına sene başında toplu öder, ancak abonelerine ödeme kolaylığı sağlamak için bu tutarı aylık olarak tahsil eder. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 532 numaralı çağrı merkezi kanalımızdan bize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline.

  • Superonline Temsilcisi10 Eylül

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler