09 Mayıs 2016
Yorum Yap
#5471167

Superonline Faturayı Göndermiyor!

Superonline'ın sürekli kopan internetini onlar yüzünden iptal ettirmek durumunda kaldım. Sürekli kopan internet bu sorunuma hiç çözüm bulamadılar. 2 haftadır ilişiğimi kesemiyorum. Mail adresime faturayı gönderemiyorlar. Fatura düşmüyor. Posta yoluyla atacağız dediler ama posta gelene kadar benim ödeme tarihim geçmiş olacak ve bana faiz binecek. Faturayı göndermediklerinden ödeme yapmayacağım ve Superonline'ı maliyeye şikayet edeceğim. Sistemlerinde kredi kartıyla bile ödeme yapılmıyor. İki tane kredi kartı denedim. Sistemleri, müşteriyi nasıl mağdur ederiz, nasıl işi yokuşa süreriz üzerine kurulu.

Yasemin Yasemin 61 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi10 Mayıs 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 10.05.2016 12:25’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Yasemin10 Mayıs 2016

  Dün aramanız bir şey ifade etmiyor. Yazınızı silip tekrar üste taşıyarak olayı çözdüğünüz izlemini vermek çok amatorce. Hala sorunum çözülmedi.

 • Yasemin09 Mayıs 2016

  Henüz çözüm bulunamadı. Hala sisteme faturam düşmüyor. Başka bir mail adresi verdim ona da gönderemediler. En son çare olarak kargo yoluyla göndereceklerini söylediler. Bende son ödeme tarihimin bu cuma olduğunu eğer cumaya kadar gelmezse mesuliyet kabul etmeyeceğimi söyledim. Kendilerinden kaynaklı böyle bir sorun yaşanacaksa faiz işlememesi ve dolayısıyla müşteri olarak mağdur olmamam için ödeme tarihini lehime olarak ertelemeleri önersini sundum. Superonline, haklı olarak sunduğum bu teklife yanaşmadığı gibi kargo kendilerinden çıktıktan sonra kendilerinin problemi olmaktan çıktığını söyledi. Çözüm bulunmuş değil hala. Faturasız ödeme yapmayacağım! Maliyeye şikayet edeceğim.

 • Superonline Temsilcisi09 Mayıs 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler