10 Nisan 2015
Yorum Yap
#3171226

Superonline Faturasını Ödeyen Müşterinin İnternetini Kesiyor!

Her ay Superonline faturamı düzenli ödeyen bir müşteriyim. Bugün sabah saatlerinde internetimi kestiler sebebini öğrenmek için aradığımda son ödeme tarihinin gelmesine daha dört gün olan fatura yüzünden internetimin kesildiğini öğrendim bunun sebebini sordum zaman sistemde bir hata olduğunu söylediler ve bir an önce çaresine bakacağız söylendi fakat dört saattir herhangi bir değişiklik olmadı.


Son ödeme tarihi gelmeyen bir fatura yüzünden dört saattir internet hizmeti alamıyorum. internetimin ne zaman geri geleceği de belli değil. İşlerini internet üzerinden yapan biri olarak ticari kaybım söz konusu.

Hakan Hakan 152 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi10 Nisan 2015

    "Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış,müşterimiz ile 10.04.2015 17:52:20 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Kontrollerimiz sonrasında müşterimizin yaşadığı problem giderilerek kendisine bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE"

  • Superonline Temsilcisi10 Nisan 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler