24 Ekim 2016 #6768328

Superonline Faturanın İzinsiz Üç Katına Çıkartılması ve Taahhütsüz Bir Seçenek Sunulmaması!

5 seneden fazla süredir abonesi olduğum Superonline 20 mbit internet paketi için, tarafıma bilgi verilmeksizin yapılmış olan fiyat değişikliği ve taahhütsüz seçenek sunulmaması ile ilgili şikayetimi iletecektim.


İnternet taahhüt sürem bittikten sonra yıllarca 69 TL üzerinden internet aboneliğim devam ettirildi. Bu süreçte daha uygun taahhütlü kampanyalar ile ilgili tarafıma bilgi verildi, ama taahhüt vermek istemediğim için normal fiyat üzerinden devam ettim.


Bana haber verilmeksizin faturanın yaklaşık 3 katına yani 199 TL'ye çıkarıldığını tespit ettim. Takip etmediğim için aylarca bu faturayı ödemişim. Farklı bir pakete geçerek taahhütsüz bir şekilde devam etmek istediğimde ise, firma, bunun mümkün olmadığı, sadece taahhütlü seçeneklerinin bulunduğu belirtti. Aylarca fazla fiyat verdiğim gibi, üstüne taahhüt vererek daha da para alınmak isteniyor.

Mert 49 Okunma

Cevaplar

 • Mert07 Kasım 2016

  Herhangi bir geri dönüş veya düzeltme yapılamamıştır. Aslında istediğim çok basit bir bilgi, tüketici olarak hakkım olan taahhüt vermeden kullanma ile ilgili bir çözüm önerisi beklenmektedir.

 • Mert27 Ekim 2016

  Merhaba, 16:00-19:00 arasında ulaşabilirsiniz. TEşekkürler

 • Superonline Temsilcisi24 Ekim 2016

  Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz

 • Superonline Temsilcisi24 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön