10 Nisan 2013 #1736111

Superonline Faturam Ödenmedi!

Superonline'a geçersem Ttnete ödeyeceğim ücretleri içeren son faturayı faxladığımda veya mail attığımda fatura göndermeyerek ödeyeceklerini söylediler.


07 Aralıkta Superonline bağlandı. Ttnetin 18 ocak 2013 de Superonline'a Ttnetin son faturasını faxladım. 23 ocak 2013 tarihinde faxın ulaştığını gereken işlemin yapılarak dönüş yapılacağını belirten mesaj geldi ama hala fatura ödüyorum. kimse aramıyor açıklama yapmıyor.


Faturanın arka yüzü de faxlanacakmış. ben arayınca söylüyorlar faxladım ulaşmadı diyor bir daha bakın dediğimde baktığında ulaşmış diyor. 24 saat içinde işlem yapılıp size dönülecek diyor dönmediğinde arıyorum sistemde fax yok bir daha gönderin diyor tüketici hakem heyetine gidiyorum.

İbrahim 36 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi12 Nisan 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön