21 Ocak 2014
Yorum Yap
#2248584

Superonline Fatura Şoku Yaşattı!

İnternet sayfasında mantıklı bir kampanya gördüm ve tarifenin 49 TL olan fiyatını, sürpriz bir ödeme yapmamak için müşteri hizmetleri yetkiliyse ve evime interneti bağlamaya gelen bayi görevlisi arkadaşlarla da görüşmeme rağmen Superonline beni 24 ay boyunca 55 TL fatura ödemeye mahkum etti.


Durumu tekrar müşteri hizmetlerine iletip önceki görüşmemin tarih ve saatini bildirmem rağmen, kendi hataları olan bir mevzuda bile yapacakları bir şey olmadığını, sözleşmenin altında imzamın olduğunu söylediler.


İptal ettirmek istediğimde ise yine kullanmayacağımı söylediğim D-Smart paketinden dolayı 600 tl cayma bedeli çıkardılar.Söylediğiyle yaptığı kesinlikle birbirini tutmayan bir firma,bilginize....

Ahmet Ahmet 82 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Ahmet18 Şubat 2014

    Olayın üzerinden 1 ay geçmesine rağmen, müşterimize en kısa sürede ulaşılacak denilmesine rağmen ne arayan ne de soran oldu. Tam da beklediğim gibi, hislerimde yanılmamışım. Superonline henüz kurumsal bir firma olmayı başaramamış.

  • Superonline Temsilcisi23 Ocak 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

Ziyaretçi Yorumları