14 Şubat 2014

Superonline Fatura Hesap Hataları!

Anlaşmam 54 tl sabit fiyat olmasına rağmen son gelen fatura 85 tl olunca hemen aradım müşteri hizmetlerini. Daha önceki aylarda 45 tl olarak kesilen faturalardaki eksikler toplanmış ve karşıma 85 tl gibi bir fatura çıkarılmış.


Soruyorum kendilerine neden eksik fatura gönderiyorsunuz diye, efendim sistemsel bir hata diyorlar. Yahu sizin sistemsel hatanızın bedelini neden ben ödüyorum. Sözleşmemizdeki fatura tutarı ne ise onu gönderin, ödeyeyim diyorum. Cevap yok. Ben bu eksik hesaplanan fatura tutarlarını ödemeyeceğim de demiyorum, ya diğer aylara parça parça yansıtın ya da en son ay ikinci bir fatura olarak gönderin diyorum. Yine olumlu bir cevap yok. Superonline aldığım için çok pişmanım!

Erdi 72 Okunma

Cevaplar

  • Erdi27 Şubat 2014

    şikayetim yanıtsız kaldı, BİMER'den ve TİB'den şikayetlerime devam edeceğim.

  • Erdi14 Şubat 2014

    Verilen detaylı bilginizi zaten şikayet mesajımda belirttim. Sizi aradıktan sonra sonuç alamadığım için bu mesajı yazdım. Sanki mesajımdan sonra aramışsınız ve problemi çözmüşsünüz gibi otomatik mesajlarla yanıt vermeyin. İnsanları yanıltmayın. Boykot edilmesi gereken markalardan birisiniz. Açık ve net!

  • Superonline Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 14.02.2014 10:49:48 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön