05 Nisan 2013 #1727454

Superonline Fatura Gelmesi Gerekenden Fazla Geldi!

300 dakikalık konuşma paketi üyesiyiz. Şubat 2013 faturamız dakika süremizi aşmadığımız halde (285 dakika kullandığımız faturada da yazıyor) çok yüksek bir rakamla geldi. Konuşma detayını incelediğimizde fatura döneminin tam ortasında bir hafta süreyle tüm konuşmaların ücretlendirildiğini gördük. Bu bir haftanın öncesi ve sonrası paket dahilinde 0 TL. Süre aşımı olsa aşıldığı andan dönem sonuna dek hep ücretli olması gerekir. Süre aşımı da yok zaten.


Defalarca telefon etmemize rağmen müşteri hizmetlerindeki kişiler de açıklayamadı. Ardından yine defalarca e-posta gönderip itiraz ettiğimiz halde geri dönüş yapılmadı. Fatura da düzeltilmedi. Son derece gayrıciddi bir müesseseyle karşı karşıyayız. Taahhütümüz olduğu için şu an ayrılamıyoruz. Bitince hemen ayrılacağız. Şikayetçiyiz ve haksız kesilen paramızın iadesini istiyoruz.

Mine 32 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi08 Nisan 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön