30 Mayıs 2015

Superonline Ev Taşıma Sonrası Benden Kaynaklanmayan Nedenle İptal ve Zor Durumda Kalmam!

1 gün önce yeni taşındım Eski evimde fiber ADSL vardı. Yeni taşındığım yerde fiber olmadığı için TTNET e geçirildim. Ancak Superonline in adresimi yanlış alıp TTNET' e bildirmesinden dolayı TTNET işlem yapamadı.


4 gün her gün Superonline' a adresimi düzelttirdim ancak ertesi gün yine TTNET yanlış adres üzerinden beni aradı bugün Superonline mesaj atarak bana anlaşmanın fesih edildiğini gönderdi, aradığımda 3 kez Superonline dan bilgi gelip çözülemediği için TTNET internet veremeyiz demiş. Superonline sözleşmenin fesih edildiğini ve iki gün içinde faks ile başvurarak sözleşmenin iptal bedeli yansıtılmaması için fatura örneği veya ikametgah istedi ancak yeni taşındığım için hiçbiri yok.

Harun 256 Okunma

Cevaplar

  • Harun30 Mayıs 2015

    Evimde Superonline fiber kablosu var ve bundan sirketin haberi bile yok ve mağduriyetim hala devam ediyor. Kendi hattindan bile haberi olmayan bir şirketle uğraşıyorum. Benim hatam olmayan bir nedenle hala günde yarim saat Superonline ile görüsuyorum ve sonuç yok.

  • Superonline Temsilcisi30 Mayıs 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 30.05.2015 12:38 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi30 Mayıs 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön