08 Eylül 2016
Yorum Yap
#6401977

Superonline Eksik Bilgilendirmeden Dolayı Karşıma Çıkan Fatura!

Bundan üç ay evvel Superonline fibernet internet hizmetini ilgili firmanın bir satış temsilcisi aracılığı ile satın aldım. Satış temsilcisi ile yaptığım görüşmede ilk üç ay fatura gelmeyeceğini dolayısıyla benimde TTNET'ten aldığım hizmet için verdiğim taahhüdün dolmasını beklemeye gerek olmadığını söyledi. TTNET teknik sorunları nedeniyle zaten kapatmayı düşünüyordum ve üç ay evvel olması fatura avantajı nedeniyle benim açımdan bir fark yaratmayacaktı dolayısıyla ilgili hizmeti satın aldım.


İlk ay fatura gelmedi, ikinci ay beni Superonline'dan aradığını söyleyen biri artı 10 TL ile tablet kampanyasına katılmak ister misiniz diye aradı. O dönem çocukların tableti arızalandığı için teklif uygun geldi ve tableti almayı kabul ettim. Ağustos ayınında fatura gelmemesini bekliyordum. Ancak karşıma çıkan fatura nedeniyle şaşkın durumdayım. Verilen taahhütler yerine getirilmedi.

Seyhan 95 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi10 Eylül 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 10.09.2016 16:14:35’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Seyhan08 Eylül 2016

  Ben 79 TL indirimin peşinde değilim zaten yıllardır internet hizmetini bir başkasından ücreti neyse alıyordum ve iki yıl taahhüt verip sizden bu hizmeti almayı kabul etmişim. Bu tür kelime oyunları ile taşeron firmaların üç kuruş dahafazla kyar etme amacıyla yaptıkları pazarlama faliyetleri bundan sonra sizden hizmet almak isteyecek arkadaşlarıma, verdiğiniz hizmetin kalitesi ne olursa olsun bahsedeceğim ilk şey olacaktır. Tabi reklamın iyisi kötüsü olmaz anlayışı kurum yöneticilerinde hakim ise size daha fazla söz söylemeye gerek yok.

 • Seyhan08 Eylül 2016

  2- Telefonda sorunumu çözemedim bende evimin hemen arkasındaki (Efeler Girne Mahallesi Efekent Bulvarı No:29/A / Efeler 09270 Aydın) abone merkezine gittim. Problemi anlattım ve oradaki kısa saçlı gözlüklü bayan yetkili bilgisayarı açarak abonelik bilgilerime baktı. Bana verdiği cevap " Siz reader paketine geçtiğiniz için dolaysıyla paket değişikliği nedeniyle size bu fatura gelmiş. " dedi. Peki beni telefonla aradınız ve faturama yansıtılacak artı 10 TL karşılığında tablet ve adil kullanım kotamın 125 GB olarak değiştirileceğini söylediniz bende kabul ettim ama bana yapılacak olan bu değişikliğin daha önceki üç aylık fatura avantajımı bozacağını söylemediniz dedim. " Bunu bana değil sizi telefon ile arayan kişiye sorun " dedi. Tamam çalışan personel bireysel olarak haklı yani kendisi başkasının yaptığı hata nedeniyle kabahatli olamaz doğru. Yani siz orada oturup büyük bir firmanın müşterileri ile birebir ilişkide olan temsilcisisiniz ve benden bu kurumun binlerce çalışanlarından biri olan kim olduğunu bilmediğim birini bulup ona sormamı istiyorsanız. Bu nasıl bir iş ahlakı ve anlayışıdır.

 • Seyhan08 Eylül 2016

  Yani bu konuda müşteri temsilcilerininde bana verdikleri cevaplar çok şaşırtıcı. 1- Konuyu telefon aracılığı ile müşteri hizmetlerine sordum ve bana verdiği cevap; " Üzgünüz ama bu tür şikayetler her gün geliyor, böyle bir kampanya yok. " Madem böyle kampanya yok neden iki ay fatura göndermediniz diye sordum. " Bu konu ile ilgili bir fikrim yok ancak aracı firmalar ile yapılan satışlarda hep böyle sorunlar oluyor, üzgünüz. " Türkiye'de tekelleşmiş bir hizmet karşısında alternatif olma iddaası olan bir kurumun bu şekilde cevaplar vermesi çok üzücü.

 • Superonline Temsilcisi08 Eylül 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler