05 Eylül 2015

Superonline Eksik Bilgilendirme ve Ekstra Masraflar

Superonline 'a geçmeye karar verdiğimde İrtibat kurduğum Superonline pazarlamacısı mevcuttaki internet servis sağlayıcının iptal işlemlerini de yerine getireceklerini bize cayma bedeli gibi masraf yansıtmayacaklarını söylemişti bende onlara güvenerek eski internet servis sağlayıcı sözleşmemi iptal etmeden Superonline a geçtim.

İrtibat kurduğum kişiye 2 ayrı zamanda tekrar sorduğumda "merak etmememi, işlemlerin takip edildiğini" söyledi. Bende ona güvendim ancak diğer İnternet sağlayıcı ile sözleşmem iptal edilmediği için bana faturalar geldi aynı adrese 2 sınırsız İnternet faturası ödemek zorunda kaldım. Bilgilendirme eksik yapıldı mağdur edildim.

Ali 34 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi22 Eylül 2015

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 08.09.2015 16:30:27 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize konu hakkında bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Ali21 Eylül 2015

  Firma ilgilenmedi, benim beyanıma inanmayıp sözde bayisine durumu sormuşlar ve bayi de inkar etmiş. Danışıklı dövüş yapılmış ve ortada yine mağdur olan müşteri.

 • Ali21 Eylül 2015

  Yukarıda belirttiğim şikayeti sözde değerlendiren Superonline firması sadece oturduğum ilçedeki bayi i aramış ve böyle bir durum var mı yok mu demiş, bayi de böyle bir şey yok demiş ve bu durumu şikayet değerlendirildi diye bana ilettiler. Bunlar nasıl akıl yürütüyorlar hangi mantıkla beni sözde iş yapmış gibi arıyorlar anlamadım. Adamlar tabi ki hatalarını inkar eder, benim uğraşım emeğimin bir müşterinin beyanının bu firmada hiç mi hiç değeri yok. Türk firmalarının müşteri hizmeti anlayışı işte bu kadar. Abone olduğum günü lanet olsun. Aboneliğimi iptal de edemiyorum daha 2 aydır kullanıyorum iptal olursa 400 TL fatura çıkarırlarmış bana, müşteri hizmetlerinden öğrendim.

 • Superonline Temsilcisi05 Eylül 2015

  Müşterimizin kampanya probleminin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Ali04 Eylül 2015

  Ayrıca Superonline kampanyasında 3 ay ücretsiz olmasına rağmen bana ilk ay vergi içerikli 16 TL'lik bir fatura kesildi. Ben ücretsiz bildiğim için faturaları takip etmedim sonrasında internetimi kestiler. 16 TL'lik faturayı ödeyince bir sonraki aya faturama 24 TL'lik açma kapatma bedeli yansıtacaklarını söylediler. Bu düpedüz bir soygun ve kurumsal bir şirkete yakışmayan bir anlayış. Keşke hiç abone olmasaydım. İptal ettiğim takdirde 350 TL ödemem gerekmiş bunu da öğrendim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön