09 Haziran 2018
Yorum Yap
#10536074

Superonline Eksik Bilgilendirme

Eşim adına kayıtlı internet hizmetini 2 yıl boyunca aldık. Bu süre zarfında bir de tablet kampanyasından Reeder marka tablet aldık. Aldığımız tablet daha ayını doldurmadan açma kapama tuşu arıza verdi tablet açılmaz oldu. Superonline bizi bayiye yönlendirdi bayii numarası cevap vermedi internetten bayi aradık kapı duvar.


Tablete sahip çıkan olmadı. Kendi çabamız la bu işi hallettik. Asıl sorunumuz abonelik sonlandırmada oldu. Telefonla bu işin olmadığını operatör arkadaş söyledi. Abone merkezinden sözleşme sonlandırması yapmamız gerektiğini söyledi.


Bizde de çeşitli nedenlerle abone merkezlerine gidemedik ev taşıdık abonelik açma kapamaları ev sahibiyle yaşanan sorunlar vs... Şimdi çıkan fatura ve verilen eksik bilgi. Meğer maille işimiz halloluyormuş.


Bunu da iş işten geçtikten sonra öğrendik. Faturanın iptalini talep ettik doğal olarak 10 dakika. Çözebileceğim sorun için merkez aradık.

Mehmet Mehmet 781 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi12 Haziran 2018

    Konu ile ilgili gerekli incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 09.06.2018 12:34'de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

  • Superonline Temsilcisi09 Haziran 2018

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell Superonline

Ziyaretçi Yorumları