26 Ekim 2016 #6788725

Superonline Ekibi ve Bağlantı Sorunları

Ben iki buçuk senedir Superonline kullanıyorum. Sözleşmem bitti ve memnun olduğum için sözleşmemi yenilettim ve yeni sözleşmede TV Plus ürünü de ekledim ama onu bağladıklarından beri süren bir aydır bağlantı sorunları yaşamaya başladım. Müşteri hizmetlerini aradığımda ekip yönlendiriliyor ve bazen gelmesi gereken ekip bir türlü gelmeden ve benim kopmalarla ilgili sorun gitmeden şikayetlerim yapılmıştır diye durduruluyor ve kaydım siliniyor. Her gün bununla ilgili aradığımda öğreniyorum kayıtların silindiğini ve düzeltilme olmadığını söylüyorum bunun için para alacaklarını ama sorunumun çözülmediğini söylüyorum sözleşmeyi bu yüzden fesh etmek istediğimde ise benden bin küsür para talep ediyorlar. Kullanamadığım internetin ama parasını alabiliyorlar ama ne ücretsiz feshediyorlar ne de benim bir buçuk aydır yaşadığım sorun gideriliyor, bununla ilgilenmeniz için arz ediyorum.

Tülay 34 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi26 Ekim 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi26 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön