03 Şubat 2014

Superonline Ek Port Olmadığından Nakil Bekletiliyor.

Turkcell Superonline firması 17 ocak tarihinde nakil için yaptığım başvurumu hala gerçekleştirmedi. Aynı site içinde taşınmam nedeniyle nakil için başvurdum. Ancak taşındığım binada ek port olmaması nedeniyle, hem fiber internet hizmetim hem de sabit telefon hizmetim bu şikayeti yazdığım 03 şubat a kadar bir türlü nakledilemedi. Defalarca hem taşeron firmalarını (n*** bil****) hem de müşteri hizmetlerini aramama rağmen tüm yetkililer, beklememi önermekten başka bir şey söylemiyorlar.

Mustafa 64 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa11 Mart 2014

  Sonunda fiber internet hattımın nakli gerçekleştirildi. ancak şimdi başka bir enteresan durum ortaya çıktı. nakil süresi 1 ayı geçtiğinden dolayı, sözleşme başlangıcında TTelekom'dan taşıdığım sabit telefon hattıma ait yıllardır kullandığım numaram tekrar Telekom'a iade edilmiş. eğer aynı numarayı almak istiyorsam tekrar Telekom'a kendim başvurmam gerekiyor ve başvuru maliyetlerine katlanmam gerekiyor. tabi ayrıca bunun için mesai saatleri içinde herhangi bir bayii de değil, ana telekom şubelerinden birine de gitmek gerek. artık zaman ve maddi kaybı düşünün.

 • Superonline Temsilcisi07 Şubat 2014

  Müşterimiz ile 04.02.2014 18:27:36 tarihinde görüşülmüş ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Mustafa07 Şubat 2014

  maddi maliyeti olmasa firmayı şuan bırakırım. 21 gündürü hizmetimi alamıyorum, hem internet hem de ses.

 • Mustafa07 Şubat 2014

  firmayı en az 10 ayrı kez aramışımdır. telefon kayıtlarımdan da kanıtlayabilirim. önerdikleri çözüm, muhtemel bir port boşalması, yani başka bir müşterinin herhangi bir nedenle superonline aboneliğini bırakması.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön