14 Ekim 2016 #6683239

Superonline Düzeltilmeyen Problem

Beş gündür internet bağlantım yok. İlk aradığımda arıza kaydı yapıldı ertesi gün sorun çözüldü, fakat akşam yine gitti. Gidiş o gidiş hala daha internetim yok. İkinci kez aradığımda tekrar arıza kaydı yapıldı. İki gün bekledim gelir diye ama gelmeyi bırak bir haber bile vermediler durum hakkında. En son bugün aradım ve yine arıza kaydı yaptılar. Ben aradığımda öğreniyorum ancak ne oluyor ne bitiyor. Bu size tanıdığım son hak. Artık cidden sınırım bozuluyor, ben bu durumu iki ayda bir rutin olarak yaşamak zorunda mıyım?


Ya adam gibi kesin bir çözüm bulun yapılsın ve bir daha sıkıntı olmasın, ya da yok kardeşim biz bunu beceremiyoruz, bu olmayacak deyin ki ben de kapattırayım boşa para vermeyeyim. Beş gündür ben boşu boşuna para veriyorum. İşimin en yoğun olduğu anda internetsiz kalıyorum. Adam gibi ilgilenin şu sorunla.

İpek 35 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi29 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 15.10.2016 14:19'da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • İpek22 Ekim 2016

    Hiçbir şekilde düzelme olmadı, ilgilenmediniz bile, ne bir bilgilendirme ne bir özür, sıfırsınız. Her temsilciniz aynı şeyleri söylüyor sonuç hep aynı. Kapatıyorum, bıktım boşu boşuna para vermekten. Kimseye tavsiye etmiyorum!

  • Superonline Temsilcisi14 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön