12 Ağustos 2015

Superonline Düşük Hız, Oyalayan Müşteri Temsilcileri, Vurdumduymazlık

TTNET'i 8 Mbit olarak kullanıyordum. Turkcell Superonline'den arayıp "yalın ADSL yaz kampanyası" kapsamında aynı fiyata 16 Mbit hız vereceklerini söylediler, kabul ettik. Fakat o da ne? Bırakın hızın artmasını, 8 Mbit olan hızım şu anda 6.24 Mbit'i geçmiyor.


Bir ay içinde müşteri temsilcileriyle en azından 30 defa görüştüm. Türlü oyalamalar ve akla hayale sığmayacak gerekçelerle oyalamalarına ek olarak çok kaba bir tavırla karşılaştım.


Bu sabah "sözleşmeyi iptal edeceğim" dediğimde de "150 TL ödemeniz lazım o zaman" dediler.


Ayrıca bağlantılarında da sık sık kesilme ve yavaşlama var.


Durum budur.

Özgür 101 Okunma

Cevaplar

  • Özgür15 Ağustos 2015

    Bakın buara 12 Ağustos'ta mesaj atmışlar, "müşteriye ulaşacağız" demişler ama ne arayan var ne de ulaşan. Gözünüzü seveyim, bu firmayla iş yapmayın... İnternette yorumları iyice bir okuyun, herkesin nasıl pişman olduğunu göreceksiniz.

  • Özgür12 Ağustos 2015

    Yaklaşık bir aydır 30 defa müşteri temsilcilerinizle görüştüm, hep aynı cevap. Sizin yazdığınız bu mesaj da müşteri temsilcilerinizin cevabından farklı değil. Oyalıyorsunuz, başka bir şey değil.

  • Superonline Temsilcisi12 Ağustos 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön