06 Şubat 2014 #2278470

Superonline Digiturk Kampanyası ile Mağdur Ediyor

Superonline ve Digiturk kampanyası ile yalın internet başvurusunda bulundum. Digiturk ekibi 7 gün içerisinde gelip modem bırakıp evrakları imzalattılar. Superonline evrak girişimi ayın 20sinde yapmış. O gün bu gündür alt yapısını kullandıkları diğer firmayı bahane ederek yalın internet hizmetimi vermiyorlar. En son bu gün görüştüğüm arkadaşa iptal ettirmek istediğimi söylediğimde sözleşmenizin Digiturk'le paralel olduğunu, Digiturk'ünüzün de iptal olacağını söyleyen tehditvari bir üslup ile bilgilendirme geçtiler.


Üstelik makbuz vermeden tahsil ettikleri 25 TL hizmet ücretini anlamış değilim. Yıllardır Turkcell kullanıcısıyım. Böyle saçma sapan bir alt yapı hizmeti görmedim.

Fazlı 226 Okunma

Cevaplar

  • Fazlı'nın Teşekkür Mesajı08 Haziran

    Teşekkürler.

  • Fazlı12 Şubat 2014

    12 şuba yani bu gün beni arayan müşteri hizmetleri yetkilisine kullanmadığım ve hizmet alamadığım hizmeti iptal etmek digiturk ile görüştüğümü iptal talebimi aldıklarını belirttim verdiği komik cevap "- Digiturk sadece kendi verdiği hizmet ile bağlayıcıdır süperonline da herhangi bir iptal talebiniz gözükmüyor şeklinde" Tamam o zaman beni iptal birimine aktarın dedim aktarıyorum deyip hattı düşürdüler gün içerisinde aramama rağmen bir türlü müşteri hizmetleri yetkilisine bağlanamadım. Kullanmadığım ve kullanmayacağım bu ön başvurumun ipta edilmesini istiyorum.

  • Superonline Temsilcisi10 Şubat 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön