24 Ekim 2016 #6763258

Superonline Diğer Aboneliğimi Kapatmadığı İçin Fazladan Para Ödüyorum

Mayıs ayında hattımı Turkcell 'e taşıyarak dört dörtlük paket tanımlattırdım. Bu sırada ** aboneliğinin devam ettiğini, sözleşmemin bittiğini, aboneliğimi iptal ettirmem gerekir mi diye Turkcell bayiindeki taşıma işlemi yapan bayana sordum. Bayandan aldığım sözlü beyan: Herhangi bir işlem yapmanıza gerek. Yok Superonline ekibimiz gelecek bağlantınızı yapacak ve *** aboneliğiniz Superonline bağlantınız gerçekleştiğinde sonlandırılacaktır.


Bu sözlü beyanla** hakkında herhangi bir işlemde bulunmadım. Superonline ekibi de kapattırma talebinde bulunmamış. Bu sebepten dolayı **' e Superonline geçtiğimden beri 4 adet fazladan fatura ödemek zorunda kaldım. Müşteri hizmetlerine kayıt açtırdım size dönüş yapacağız dediler. 2 hafta geçti aradım kaydınız kapatılmıştır dediler.
[email protected]'a mail attım 2 hafta bekledim olumlu ya da olumsuz yanıt alamadım. Sonuç alamazsam THH başvuracağım.

Adem 47 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi13 Aralık 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 24.10.2016 11:09’da görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Adem26 Ekim 2016

    Mail ve müşteri temsilcisiyle görüştüğüm bu durum hakkında hiçbir olumlu veya olumsuz yorum alamadım Konu hakkında kayıt açtıklarını bana geri dönüş yapılacaklarını beyan ediyorlar aradan 2 hafta geçiyor arayan soran yok. Ben aradığımda kaydınız kapatılmıştır diyorlar. Bu mu sizin müşteri memnuniyetiniz?

  • Superonline Temsilcisi24 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön