13 Aralık 2016
Yorum Yap
#7196492

Superonline 'da AKK Sorunu!

Birkaç aydır kotamdaki değişiklikleri dikkatle inceliyorum, başlarda birisi modem şifremi bulup AKK'yi doldurduğunu sanıyordum ancak sağ olsun Sikayetvar.com'da kısa bir gezinti yaptığımda herkesi aynı şekilde mağdur ettiğini öğrenmiş bulunmaktayım. Geçen ay oyun vs. indirdim dedim tamam doğrudur harcamışımdır, bu ay internette haber okumak ve sosyal medyada günde yarım saat harcama dışında internete girmedim, fakat kendimden emin bir şekilde kota sorgulamaya girdiğimde bir de ne göreyim, 10 günde 50 GB harcamışım! Bir Blueray filmin bile 10 GB ettiğini varsayarsak haber siteleri ya gerçekten çok kaliteli bir hizmet sunuyor ya da resmen yanıltılıyoruz. Zaten AKK ile kullanıcılar kıskaca alınmışken bir de 1 harcamaya 10 sayaç dondurur hale gelmişler. İnterneti kapatmayı çok isterdim ama biliyorsunuz malum "taahhüt" oyunu var:)

Cihan 1.037 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi13 Aralık 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi13 Aralık 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler