01 Nisan 2013 #1716361

Superonline Çözüm Üretilmiyor!

Superonline'dan almış olduğum internet hizmetinden hiç memnun değilim sebebi Sahibi olduğum Uzlupen adına internet sağlayıcısı Superonline geçme kararı verdim, fakat bu karar hiç faydalı olmadı internetimde anormal derecede yavaşlık yaşanmaktadır firmamdaki kameraları başka bir internetten yavaşlık sebebi ile izleyememekteyim.


Superonline üzerinde bulunan 4 aboneliğimiz vardır fakat müşteri olarak canlı bir hizmet bulamamaktayım müşteri hizmetleri ile görüştüğümde 'biz bir şey yapamayız telekom alt yapısını kullandığımızdan telekom çözebilir sorununuzu' şeklinde ifadeler kullanılıyor bu nasıl bir hizmet anlayışıdır. İlgilenmenizi müşteriniz olarak beklemekteyim.

Furkay 22 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi01 Nisan 2013

    Teknik destek birimimiz müşterimiz ile telefonla iletişime geçecek ve gerekli tüm kontrolleri gerçekleştirecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön