26 Ekim 2016 #6783757

Superonline Çözülmeyen İnternet Erişim Hizmeti

18 Ekim 2016 Salı gününden bu yana alamadığım internet hizmeti için defalarca çağrı merkezine bıraktığım kayıtların tarafınızdan kaale alınmaması hem üzücü, hem de sinir bozucu. Bir de bu yetmezmiş gibi sabah 04.00 sularında telefonuma; arıza giderilmiştir diye mesaj atıyor sisteminiz!. Kimin arızası giderildiyse artık! Bu işin tadı artık kaçtı siz ne yüzle Bir haftadır hizmet vermediğiniz müşterinize bir de dalga geçercesine mesaj atıyorsunuz? Benim şikayetim tarafınızdan hiç dikkate alınmadığı için hem BTK hem de Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuruda bulunmaya karar verdim. Üstelik defalarca çağrı merkezinizi arayarak harcadığım dakikalar da işin çabası. Nasıl bir aymazlıktır anlamakta güçlük çekiyorum. Sürekli belirttiğim halde siz hala işi Türk Telekom'a havale edip duruyorsunuz, arkadaş aranızda hiç mi iletişim kurmuyorsunuz? Vermediğiniz hizmeti sözleşmeyi fesih ederek tümden iptal edin!

Ufuk 29 Okunma

Cevaplar

 • Ufuk07 Kasım 2016

  Superonline tarafından aranarak ve 1 ay içerisinde açılmış ve çözülmemiş 3 arıza kaydım olması sebebiyle, herhangi bir cayma bedeli olmadan hizmeti iptal ettirebileciğim bilgisi tarafıma bildirilmiş olmasına rağmen ve beni arayan diğer çalışanların bu görüşme kaydını dinleyip, evet bu hakkınız bulunuyor demelerine ve iptal işlemlerimi bu şekilde yapmalarına rağmen Bugün bana 644 TL cayma bedeli faturası gönderen Superonline'dan en hafif tabirle, şikayetçiyim! Yeter sizinle uğraştığım, benden cayma bedelu alma hakkına sahip değilsiniz! Hem hizmet vermeyin, hem arıza gidermeyin ondan sonra da cayma bedeli ortaya çıkarın, yok öyle bir olay! Bu faturayı derhal geri çekin!.

 • Ufuk01 Kasım 2016

  Sikayetvar.com sitesinin bir kez daha problem çözmede faydalı olduğunu görmek çok güzel.

 • Ufuk30 Ekim 2016

  İptal işlemleri sonuçlanmadan yorum yazmak istemiyorum, sonuçlanana kadar olan süreci bilgilendirme maksatlı burada paylaşacağım. Saygılar.

 • Superonline Temsilcisi27 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 27.10.2016 10:03’de görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Superonline Temsilcisi26 Ekim 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön