26 Ekim 2016 #6782506

Superonline Çözülemeyen Talep İncelemesi

Haziran 2016 basında 505**** no.lu telefonum ile kullanmaya başladığım dört dörtlük tarifesinde bayi hatalı işlem başlatması nedeniyle hem TTNET hem de Superonline tarafından aktif internet kullandım ve halen her iki tarafa fatura ödemekteyim. Konunun çözümü için defaaten aramama rağmen 5 aydır halen çözüm sağlanamamıştır. Devamlı olarak tüm görüşmelerimde çözüm ekibi ilgilendiğini belirtilmiş ve sadece yaptıkları ise benden sağlamadıkları hizmetin bedelini almak olmuştur. Hayatımda bu kadar kurumsallık dışı kalmış başka bir kurum tanımadım.

Abdullah 75 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah30 Mayıs 2017

    6 Haziran 2016 tarihinden bugüne yaptığım hatanın telafisini aramakta kaldım sayenizde Ancak halen ne sizin tarafınızdan müsbet sonuç aldım ne de hakem heyetinden. Bu ay hakem heyetinden alacağım yanıta bağlı olarak yargı yoluna gideceğim. Bir yıldır yaşadığım sıkıntının çözümü için ne Turkcell ne de Superonline tarafından sonuca yönelik aksiyon göremedim. Bir durumun çözümü 1 yıl sürer mi hiç. Yazıklar olsun diyorum.

  • Abdullah29 Ekim 2016

    5 aydır sorunun çözümü için yanıt beklemekteyim ancak halen netice alamadım.

  • Superonline Temsilcisi26 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön