30 Eylül 2014

Superonline Çifte Faturalandırma Yaptı!

15.05.2014 tarihinde MetroNet aboneliğimdan Superonline'a geçiş yaptım. Superonline,Metronet'in iptal işlemlerini kendilerinin ilgileneceklerini söylediler. MetroNet böyle bir şey yok deyince 24.06.2014 tarihinde aboneliğimi şahsen iptal ettim. MetroNet tarafından Haziran ayı faturası düzenlendiğinde Superonline'ı bilgilendirdim. Çok sefer Turkcell ve MetroNet'i arayıp bilgilendirmeme rağmen çözüm alamadım ve haziran faturamı da yatırdım. İsteğim kullanmadığım 45 günlük ödememi geri alabilmek.

Halim 412 Okunma

Cevaplar

  • Halim03 Ekim 2014

    İnternet sağlayıcımı değiştirdikten sonra söz verdiği kapatma işlemini yapmayıp önceki internet sağlayıcım olan Metronete 45 günlük kullanmadığım hizmet tutarını Superonline adına düzenlenen ihbarname ile alan Turkcell Superonline dan şikayetçiyim. Tüm bilgilendirmelerime rağmen(telefon ve e-mail ile) ne Superonline ne de Metronet işin içinden çıkamayıp şikayetini zaman aşımından kapattı. İlginiz için teşekkür ederim.

  • Halim03 Ekim 2014

    Superonline altında hizmet verdiği söylenilen Metronet ile aralarında iletişim sıkıntısı olduğu kesin. Superonline kullanmadığın internetin faturasını ödemezsiniz demesine rağmen Metronet ihbarnamesini kendi adıyla gönderdi bana Superonline. Superonline ile sözleşme yaptıktan sonra benden zorla alınan 45 günlük Metronet faturanın ifadesidir isteğim. İlginiz için teşekkür ederim.

  • Superonline Temsilcisi30 Eylül 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön