07 Mayıs 2015
Yorum Yap
#3226576

Superonline Cezai Şart Cayma Bedeli Karşılanmaması!

Superonline kendisine transfer etmek için beni defalarca aradı. Kendilerine böyle bir transferden dolayı taahhüt cezası yiyebileceğimi söyledim. Ancak onlar bu tür cezaların kendileri tarafından karşılandığını bildirdiler. Şimdi T*** M'dan 509 TL ceza faturası aldım. Superonline cezanın telefon hattıyla ilgili olduğunu ancak kendilerinin internet hattı ile ilgili cezaları karşılayacaklarını söylüyor. Bu durum tersi de olabilirdi.

Murat 366 Okunma

Cevaplar

 • Murat12 Mayıs 2015

  Ses kayıtlarım dinlenmiş, ben telefonundan dolayı olan taahhütnamemi belirtmemişim, o nedenle ödenmeyecekmiş. Bu iş tüketici mahkemesine gider. Transfer olmadan muhakkak, herhengi bir konuda, telefon, internet ve TV diye de ayrı ayrı belirtin, eğer bir taahhüdüm varsa karşılama sözünüz var mı? Diye sorun.

 • Murat08 Mayıs 2015

  Firma bana Paket olarak internet + telefon + TV 59 TL önermiştir. İkametimde fiber internet olmadığı için TV bağlanmamış ve 16mb hız + telefon için 64 TL' lik abonelik yapılmıştır. Satılan paket için cezai şart cayma bedeli ödenecektir diyen bayi imiş. Bana asla internet için bu bedel ödenir telefon için ödenmez diye detay verilmedi. Beni telefonla defalarca arayan kişi kendisinin Süperonlinedan aradığını ve görüşmelerimizin kayıt altına alındığını söylüyordu. Superonline bu kayıtları dinleyemiyormuş. Bayiden istenenen kayıtlar geldiğinde dinlenecekmiş.

 • Superonline Temsilcisi07 Mayıs 2015

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 07.05.2015 17:40 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize ücret ile ilgili konu hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Superonline Temsilcisi07 Mayıs 2015

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

Ziyaretçi Yorumları