10 Mayıs 2013 #1790913

Superonline Çağrı Merkezi Her Defasında Farklı Bilgi Veriyor!

Superonline fiber altyapı bulunmadığı gerekçesiyle aynı ücrete daha düşük hızda ve kotada DSL almak zorunda olduğumu, aksi taktirde taahhüt bozumu nedeniyle ilave ücret ödemem gerektiğini söylüyor. Haksız şartlara rağmen DSL almayı kabul etmem ve daha sonra fiber altyapısı kurulursa fiber internete geri dönmem durumunda yine taahhüt bozumu ödemem gerekir mi diye sorduğumda çağrı merkezindeki personel yarım yamalak cevaplar veriyor.


Durumu teyit etmek için her aradığımda farklı bir DSL'e geçiş önerisi sunuluyor ve daha sonra DSL'den fiber internete geçiş durumum konusunda net bilgi verilmiyor. 10 gündür bu belirsizlik yüzünden internet erişimim yok, mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Özen 35 Okunma

Cevaplar

  • Özen20 Mayıs 2013

    superonline 3 gündür adsl bağlantısını aktive edemiyor. Bıraktığım arıza kaydı için Cumartesi gün içerisinde geri dönüş yapılacaktı, Pazar gecesi saat 22:30 ve ne problem çözüldü ne de herhangi bir bilgilendirme yapıldı 22:15'te yaptığım aramada ne durumla ilgili net bir bilgi alabildim ne de yetkili birine ulaşabildim. 20 gündür superonline yüzünden internet erişimim yok, ben hayatımda bu kadar lakayit bir firma görmedim.

  • Superonline Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön