18 Şubat 2014

Superonline Bozulan Modemimi 1 Ayı Geçti Değiştirmiyor!

17 ocakta modemimin bozulduğunu Superonline müşteri hizmetlerine bildirdim.1 ayı geçti. Bana ortalama 24 saatte içerisinde kargo ya da kurye ile yeni modemimi ulaştıracaklarını ve benim de bozulan modemimi gelen kişiye teslim etmemi söylediler. Bunun üzerine en az 15 kez aradım.


Hepsi not alıyoruz ve bayii size dönecek dedi ama o bayii bana hiçbir zaman geri dönmedi. 1 aydır kendi kablolu modemimle bağlandığım için Laptop ve telefonumdan internete bağlanamıyorum evde. Bir faturamı bile geciktirmeden ödemenin karşılığı aldığım hizmet buysa ben bu hizmeti istemiyorum.

Yusuf 53 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf22 Şubat 2014

    Superonline çözüm biriminden Emre bey hariç en az 15 kişi ile konuştum. müşteri hizmetleri hizmet edemiyor. en kısa ifade bu olur herhalde. basmakalıp birkaç cümle dışında başka bir şey yapamıyorlar ne yazık ki. o yüzden modem ile ilgili taahütüm biter bitmez başka bir internet sağlayıcısına geçeceğim.

  • Yusuf18 Şubat 2014

    Superonline çözüm biriminden emre bey ile görüştüm bugün. günlerdir süren durum hala devam ediyor. Emre bey ilgili davrandı yine fakat görünen durum yine değişmiyor. cümle sabit. "bayii size geri dönüş yapmadı mı?" hayır yapmadı dedim. " ben bayii ile görüşüp size geri döneceğim." dedi. ben de emre bey geri dönmüyor bayii lütfen bana siz geri dönün dedim. o da tamam dedi kapattı. sonuç yine aynı. ne bayii ne emre bey bana geri dönmedi. ve hala çözümlenmemiş bir problemim var. Şimdi sorum şu: Superonline bayiileri mi superonline'ı ciddiye almıyor? yoksa superonline mı müşterilerini ciddiye almıyor?

  • Superonline Temsilcisi18 Şubat 2014

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön