Visit Xolvie, to read complaints and reviews, or file yours.
Superonline ile ilgili
Şikayetin Durumu
 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Zeynep'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Superonline Bozuk Cihaz ve Bağlantı Sorunu

1.087görüntüleme
Zeynep
Zeynep 27 Mart 14:08

Yaklaşık 2 senedir Superonline internet kullanıyoruz ama bağlattığımız günden beri yaşamadığımız sıkıntı kalmadı. İnterneti ilk bağlattığımız zamandan beri modemin yanındaki cihazdan kaynaklı sıkıntı yaşıyoruz. Wan ve internet kesiliyor ve dışarıdan müdahale olmadığı sürece düzelmiyor müdahaleden sonra düzelip düzelmemesi de şansa bağlı. En başından yolladıkları bozuk cihaz yüzünden defalarca mağdur olduk. Online eğitim gördüğümüz dönemde kaç kere sınavdayken internet olmadığı için sistemden düştüm.

Sorun için müşteri hizmetleri ile iletişime geçince sunulan çözümler daha bir üzücü. Nasıl yapsakta müşteriden daha fazla para alsak mantığı ile yaklaşılıyor. Tamamen kendilerinden kaynaklı bir sorun ama asla kabul edilmiyor. Markanın müşteri hizmetlerine bağlanmak için beklerken dinletilen şarkıda ' havada karada bağlıyız ' benzeri bir slogan kullanılıyor ama biz iki senedir Ankara'nın göbeğinden bağlanamıyoruz kendilerinin sunduğu internete. Bu yazıyı yazıyorum çözüm beklediğim için mi hayır asla çözüm odaklı yaklaşmadıklarını öğrendim zaten. Son günlerde yaşadığımız kopmalar için müşteri hizmetlerini dahi aramıyorum vazgeçtim.

Superonline Logo
Superonline27 Mart 14:09
Superonline Logo
Superonline28 Mart 13:41
Zeynep
Zeynep12 Mayıs 21:54

Yapılan bilgilendirme o günde yetersiz ve anlamsızdı hala öyle 100 Mbps olarak satılan internet şu an 4ü zor görüyor. Müşteri hizmetlerine ulaşmak desen hayal olmuş. Müşteri hizmetleri numarasını arıyorsunuz sorununuz hariç her şey hakkında bilgi veriliyor faturanız yaklaşmış, taahhüdünüzü yenileyelim. Önce sorunumu çözün yapmanız gereken bir tek bu.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
 • 318görüntüleme
 • 1 gün önce

Superonline İnternet Bağlantı Problemi Ve Çözümlenmemesi

Kaç seferdir arıyorum internet çekmiyor bağlantı yapılmıyor müşteri hizmetleri arıza kaydı oluşturuyor ama sorun çözülmüyor. Abonelik numarası 65866712 artık arızamın çözümlenmesini istiyorum. Yoksa Tüketici Hakları'na şikayet edeceğim bir sürü para ödüyoruz.

Devamını oku
Superonline İnternet Bağlantı Problemi Ve Çözümlenmemesi
Superonline İnternet Bağlantı Problemi Ve Çözümlenmemesi
profile
 • 496görüntüleme
 • 1 hafta önce

Turkcell Superonline Bağlantı ve Müşteri Hizmetleri

İnternet gidiyor müşteri hizmetlerine bağlanılmıyor. Haftada 2 kez gider oldu yordu artık sürekli hayır derdini anlatacak biriyle bile görüşemiyorum. Arıyorum müşteri hizmetlerine kadar tuşluyorum o kadar yok açan yok bekle bekle Neyse ki 31 Aralık son bitiyor bir daha böyle bir hata yapmam.

Devamını oku
profile
 • 217görüntüleme
 • 1 hafta önce

Superonline Müşteri Hizmetleri Ve Teknik Servis Şikayeti

Superonline evde internet TV ile modem uyuşmazlığı yaşadım sonrasında müşteri hizmetleri ile görüşerek kullanıcı adı şifre değiştirildi ve olmazsa reset atın dediler, bende başka bir modem kurdum evde ve bağlantı gerçekleşti buna göre tekrar Superonline müşteri hizmetlerini arayarak modem bozuk deği...

Devamını oku
profile
 • 470görüntüleme
 • 1 hafta önce

Superonline Bağlantı Sorunu

Superonline evde internet asla bağlantı gerçekleşmiyor. Firmayı aradığımda bağlantı var deyip geçiştiriyorlar asla bağlantı yok 4 dış gözüküyor müşteri hizmetleri kapattığımız modeme bile kontrol ettim bağlantı var diyor yanılıyoruz bir de internet hizmeti için iki katı para istiyorlar gerçekten.

Devamını oku
profile
 • 3.160görüntüleme
 • 2 hafta önce
tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Turkcell Superonline Daha İlk Günden Mağduriyet

Turkcell Superonline mağduru... Ankara  Etlik Aşağıeğlence şahin teknoloji hizmetleri b**  beyle ev interneti fiber kampanyaları bayi listesinden fiber süper paketler kampanyası 35 Mbps hızında sınırsız 12 ay 145 TL. İlk 12 ay 130 tl. İkinci 12 ay 150 TL. Olan kampanyayı kabul ettim. Annemin üstüne ...

Devamını oku
 • profile
 • profile
 • profile
3 Destekçi