14 Temmuz 2015

Superonline Birbirinden Habersiz Müşteri Temsilcileri!

Üyeliğimi iptal ettirmek istedim. Bunun üzerine 4 ay faturasız kampanyadan yararlanmam konusunda anlaştık. Ancak buna rağmen bana yine fatura geldi. Müşteri temsilcisi işlemleri yapmamış. Fatura ödenmediğinden internetim kesiliyor ve açtırdığım da 19 TL açtırma bedeli yansıtıyorlar.


Yine iptal için başvurdum bu sefer 6 ay fatura ödeme devam et dediler kabul ettim. Ardından bundan habersiz temsilci arıyor iptal ettiriyor musun, devam edecek misin diye sorup duruyor. Sinirlendim iptal ettirdim. Bunların birbirinden haberleri yok. Ayrıca fatura ödenmediğinde internet kesiliyor ve faturayı ödediğin de 19 TL açma bedeli yansıtıyorlar.

Gürkan 420 Okunma

Cevaplar

 • Gürkan16 Temmuz 2015

  Talebinizle ilgili bilgi vermek için size ulaşamadık diye mesaj geldi. Aradıkları falan yok. Acaba kimi aradılar.

 • Gürkan15 Temmuz 2015

  Fatura geciktiğinde interneti kesiyorlar. Faturayı ödediğinizde ise 19 TL açtırma bedeli faturaya yansıtıyorlar. Ayrıca faiz de uyguluyorlar fatura tutarına. Yani 3 ceza birden uyguluyorlar. Superonline abonesi olmadan bunları dikkate alın derim.

 • Superonline Temsilcisi14 Temmuz 2015

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 14.07.2015 16:51 tarihinde aranarak görüşülmüştür ve müşterimize bilgi verilmiştir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Superonline Temsilcisi14 Temmuz 2015

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön