10 Şubat 2016

Superonline Bir Türlü Gerçekleştirilemeyen İade İşlemi

Yıllar önce iptal ettiğim aboneliğime ait, şans eseri geçtiğimiz ay e-devlet üzerinden yaptığım sorgulamada tarafıma ödenmesi gereken 5.48 TL'lik bir tutar tespit ettim. İşletmeciyi arayarak durumu sordum ve iade süreci başlattılar ancak bu süreç bir türlü sonuca ulaşamadı. Her görüşmemde sürecin devam ettiğini hatta bazı görüşmelerde ise iadenin yapıldığını söylüyorlar. Fakat işletmeciye vermiş olduğum hesabıma iade işleminin yapılmadığını görüyorum. Bazı müşteri temsilcileri ısrarla ücretin iadesinin yapıldığını söyleyince, kendilerinden iadenin yapıldığına dair dekontu ya da bankamdan sorgulamak üzere dekont numarasını vermelerini istedim. Ancak bu basit işlem bile bir türlü gerçekleşmedi.

Mustafa 136 Okunma

Cevaplar

 • Superonline Temsilcisi11 Mart 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 11.03.2016 13:15’te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

 • Mustafa04 Mart 2016

  2016 Ocak ayında başlayan küçük bir ücret iadesi öngördüğüm üzere hala gerçekleştirilemedi. Sürecin çok fazla uzayacağını da öngörmüştüm. Hatta büyük bir öz güvenle tarafımı son 10-15 gün içerisinde arayan müşteri hizmetleri temsilcilerine özellikle de 29 Şubat ya da 1 Mart ta arayan ve çok büyük bir öz güvenle -önümüzdeki perşembe (03.03.2016) iadeniz yapılacak- diyen temsilci dahil olmak üzere -süreci eğer takip ederlerse haksız çıkacaklarını, orada hangi pozisyonda görev yapıyorsunuz bilmiyorum ama dikkate alınmayacaklarını yani iadenin yapılmayacağını- kendilerine ilettim ve bu sözlerimde de son derece haklı çıktım. Dün gece itibariyle (04.03.2016) yine aradığımda standart olarak sürecin devam ettiğini ve işlemi hızlandırdıklarını dile getirdiler. İade işleminin ivedilikle yapılması hususunda gereğini rica.

 • Mustafa04 Mart 2016

  Yukarıda anlattığım ve öngördüğüm üzere iade işlemi hala gerçekleştirilemedi. Sürecin fazlaca uzayacağını da öngörmüştüm. Hatta büyük bir özgüvenle son 10-15 gün içerisinde arayan müşteri hizmetleri temsilcilerine özellikle de 29 Şubat ya da 1 Mart ta arayan ve çok büyük bir özgüvenle -önümüzdeki perşembe 03.03.2016 iadeniz yapılacak- diyen temsilci dahil olmak üzere -süreci eğer takip ederlerse haksız çıkacaklarını, orada hangi pozisyonda görev yapıyorsunuz bilmiyorum ama dikkate alınmayacaklarını yani iadenin yapılmayacağını- kendilerine ilettim ve bu sözlerimde de son derece haklı çıktım. Dün gece itibariyle 04.03.2016 yine aradığımda standart olarak sürecin devam ettiğini bildirdi.

 • Superonline Temsilcisi10 Şubat 2016

  Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön