18 Şubat 2015

Superonline Bir Haftadır Giderilemeyen Arıza

Yaklaşık on gün önce Türk Telekom'dan (TTNET) ayrılıp sabit telefon ve internet daha uygun ücretli diye Turkcell Superonline'a geçtim. Birkaç gün normal internetim geldi kullandım. Daha sonra kesilen internetim üzerine arıza kaydı aldılar.


Her seferinde 24 saat içinde size dönülecek, arızanız giderilecek demelerine rağmen hiçbir zaman 24 saat içinde dönülmedi. Her seferinde bir sebep söylendi, arızanız halledildi dendi ama ben hala kullanamıyorum.


En son bizimle ilgisi yok apartman girişine kadar sinyal yüksek geliyor, sizin katta düşüyor dendi. Yani sizin kablolarınız ile ilgili bir sorun var, elektrikçi çağırıp sorunu siz kendiniz halledeceksiniz dendi. 60 TL verip elektrikçi getirdim. Girişte de sinyal yok.

İbrahim 1.140 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi18 Şubat 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 16.02.2015 16:50 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Bağlantı problemi incelenmiş ve sorun giderilerek müşterimize bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • İbrahim16 Şubat 2015

    Gelen elektrikçi bu sorunla sık karşılaştıklarını ve Telekom'un alt yapısını kullandıkları için Telekom bunu Turkcell rakip olduğu için yapıyor olabilir dedi. Türkell Superonline geçtiğime şu on günlük süre de pişman oldum. Cumartesi elektrikçi getirdim, girişte de sinyal olmadığını beni yanlış bilgilendirdiğinizi söyledim fazladan 60 TL'de elektrikçiye ödedim dedim, pazar günü geleceklerini söylediler kimse gelmedi. Ve ben hala bir haftadır internete giremiyorum. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Hem yanlış bilgi veriyorlar, hem de hizmet yok. Telekomda on senedir hiç elektrikçi çağırıp siz halledin denmedi. birkaç defa olan arızalarda 1-2 gün için de halledilmişti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön