14 Ekim 2015

Superonline Bilgilendirme Yapılmadan Değiştirilen Tarife Ücreti!

69 TL civarı ödediğim abonelik ücretim, bana hiçbir haber verilmeksizin 199 TL'ye çıkarıldı. Yine statik IP ücretimi de 1-2 TL'den 9 TL civarına tarafıma haber verilmeden değiştirildi. Bu yapılan Tellcom (superonline'ın satın aldığı firma) abonelik sözleşmesinin 6. maddesinin açık bir ihlalidir.

Madde 6: Tellcom, geniş bant internet erişim hizmeti dışında sunduğu diğer katma değerli hizmetleri değiştirmek, kaldırmak, yenilemek ve tüm hizmetler için tarifede ve fiyatlarda değişiklik yapmak hakkını, yürürlüğe girmeden önce aboneye duyurmak ve mevzuat tarafından yetkili kılınan organlara bildirmek suretiyle saklı tutar. Sonuçta 199 TL fatura gelmemesi için tarife değiştirdim.

Hakan 42 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi14 Ekim 2015

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön