28 Ekim 2016 #6803074

Superonline Bıktırdı Artık

Başlıkta yazdığım gibi. Superonline ismiyle internet sağlayıcısı olduğunu iddia eden fakat bu konuda şu ana kadar vermiş oldukları hizmetlerle internet sağlayıcısından başka her şey olduklarını kanıtlayan firma bıktırdı bizi. Yaklaşık 6 aydır devam eden sürekli kopma ve ping sorunumuza hiçbir şekilde çözüm bulamamalarına rağmen her aradığımda aynı şeyleri tekrarlayıp problemimle gram ilgilenmiyorlar. İnternette doğru düzgün bir iş yapamaz hale geldik. Bırakın 2 cihaz bağlanmayı, bir cihaz bile bağlıyken hiç bir şey yapılmıyor. Ping'in 15000, 20000'lere çıktığını bile gördüm bu süreçte. Bu problem yüzünden firmayı 10'dan fazla kez aradım. 7-8 kere arıza raporu bırakmama rağmen halen hiçbir adım atılmadı. Her görüştüğüm temsilci, ''24 saat içinde birilerini yönlendiriyoruz'' şeklinde telefonu olabildiğince hızlıca kapatma gayesi güttü. Sadece kontratımı feshedin. Hiçbir yardım istemiyorum.

Birhan 56 Okunma

Cevaplar

  • Birhan28 Ekim 2016

    Akşam saatlerinden aranmayı istiyorum. 20.00 ve 21.00 civarları arasında.

  • Superonline Temsilcisi28 Ekim 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi gün içerisinde aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi28 Ekim 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön