04 Nisan 2016

Superonline Bıktım Sizden

2 ay veya daha fazla Superonline ile mücadele ediyorum. Bıktım usandım bunlardan. Çok ama çok kötü bir müşteri hizmetleri var. 1996 yılından beri Turkcell kullanıcısıyım. Ama son iki aydır bana resmen can çektiriyorlar. Eve geliyorsun internet yok. Çocuk arar hanım arar internet yok. Superonline ara şunu yaptın mı bunu yaptın mı gibi spor hareketlerinden sonra. Sizi başka temsilcimiz. 24 saat içinde arayacak. 24 saat içinde arayan temsilci aynı spor hareketlerini daha disiplinli bir şekilde yaptırır sonuç. 12 saat içinde bakacaklar. Biz buradan güncelleme atıyoruz bak gelmiştir, şimdi falan filan bir de müşteri hizmetleri stres testinden geçmeyi başarabilirsen durumun bu kadarına ulaşabiliyorsun. Dün itibarı ile 4.5G geldi. Daha bizim yurda girmedi. Turkcell Genel müdürünün evinde deneniyor.

Umut 60 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi04 Nisan 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi 2 kez aradık ancak ulaşamadık. Aranmak istediğiniz özel bir saat var ise www.sikayetvar.com sitesi üzerinden belirtebilirsiniz.

  • Superonline Temsilcisi04 Nisan 2016

    Şikayetinizin çözümü için sizi 0850 222 0 222 nolu hattan 04.04.2016'da aradık ancak ulaşamadık. Gün içerisinde bu numaradan tekrar arama gerçekleştireceğiz.

  • Superonline Temsilcisi04 Nisan 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön