06 Mayıs 2016

Superonline Benden Habersiz Paket Tanımlayıp Ona da Taahhüt Yapmış!

Bir kaç yıldır internet paketi + ses paketi, ilave olarak da Alo200 paketi ekleyerek kullanmaktayım.
2 ay önce süre doldu ve arayıp yenildiler. Yenilerden sorup öğrendim ki Alo200 otomatik yenilenmiyormuş. Alo200'de ekleyelim dedim eklediler.


Ancak, dün faturaya baktığımda gördüm ki bana birde gördüm ki bunlara ek olarak bana bir de Super Alo200 eklemişler ve 2 yıl taahhüde bağlamışlar.


Meğer 2 aydır fazladan bu paketi de ödüyormuşum. Aradım iptal edin dedim, cezası var taahhütlü dediler. Bende derhal cezası olmayan Alo200 paketini iptal ettirdim. Şimdi! Süper efendiler yanlış adama çatınız.


a. 2 aylık fazladan ödediğim paket ücretini derhal iade etmenizi istiyorum.
b. Benden habersiz taahhüt altına aldığınız Super Alo200'ü de derhal iptal etmenizi istiyorum. Tabi kanunen hiçbir ceza ücreti almadan, çünkü böyle bir yazılı sözlü taahhüdüm yoktur.

M. 56 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi09 Mayıs 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler tamamlanmış, müşterimiz ile 09.05.2016 12:50te görüşülerek konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00’yi arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

  • Superonline Temsilcisi06 Mayıs 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön